Up XVII Turniej Wiedzy Profilaktycznej Slideshow

24 marca 2010 r. odbył się w naszej szkole XVII Turniej Wiedzy Profilaktycznej i Wiedzy o AIDS.
Jego organizatorem było jak co roku Szkolne Koło PCK. W rozgrywkach brały udział 3-osobowe reprezentacje klas I-III gimnazjum i I-III liceum. Rywalizacja pomiędzy zespołami polegała na rozwiązaniu testu wiedzy z zakresu profilaktyki uzależnień i profilaktyki AIDS, rozwiązaniu haseł krzyżówki tematycznej oraz układanki słownej. Ostatnią konkurencją była prezentacja przygotowanej przez klasę pracy plastycznej – plakatu na temat „Alkohol niszczy twoje życie”.
    Jury w składzie: p.Anna Stadnik-nauczycielka biologii i opiekunka SK PCK, p.Magdalena Toś-Piasecka-nauczycielka świetlicy szkolnej i konsultantka punktu „Pomarańczowej Linii” oraz p.Teresa Majerek-pielęgniarka szkolna, wyłoniło następujących laureatów:
I miejsce – klasa III A gimnazjum
II miejsce – klasa II A gimnazjum
III miejsce – klasa II liceum
    Uczestnicy rozgrywek turniejowych zostali obdarowani pamiątkowymi upominkami. Klasy, które zajęły trzy pierwsze miejsca, będą miały możliwość wykorzystania na swoje potrzeby (np. zakup biletów do kina, teatru, na basen itp.) sum w wysokości:
I miejsce – 500 zł
II miejsce – 400 zł
III miejsce – 300 zł
Fundatorem nagród jest Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

(U.S.)

aids10_01
aids10_02
aids10_03