Up Basiowy Bal Pasiastych Slideshow

4 grudnia 2010 roku w naszym przedszkolu został zorganizowany „Basiowy Bal Pasiastych”, który był związany z obchodami imienin Basi. Basia ma pięć lat, chodzi do przedszkola, uwielbia paski, zwłaszcza biało-czerwone. Nosi pasiaste ubrania o każdej porze roku. Biletem wstępu na ten bal był oczywiście strój w paski, każdy spisał się na medal. Przygotowania do balu trwały dwa dni. Przedszkolaki najpierw poznały główną bohaterkę Basię poprzez słuchanie opowiadań Zofii Staneckiej o Basi i jej przygodach, a następnie pomagały w dekorowaniu sali. Zabawa była świetna, moc konkursów, tańców, zabaw i ćwiczeń. Było wiele śmiechu i radości.

(M.F.)

basia10_01
basia10_02
basia10_03