Up Etap gminny XXXII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Slideshow

W dniu 3.04.2009 r. w naszej szkole odbył się etap gminny XXXII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W turnieju rywalizowały tylko dwie drużyny z naszej gminy- a szkoda! Tradycyjnie uczniowie rozwiązywali testy dotyczące przepisów w ruchu drogowym oraz prezentowali swoje umiejętności na miasteczku ruchu drogowego i rowerowym torze przeszkód. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z naszej szkoły w składzie:
Katarzyna Czerwonka-kl.V b,
Mateusz Teresiński – klasa V b,
Mikołaj Koszlak – klasa V a
rezerwowy Rafał Ryba – klasa Va.
Drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Chruślinie.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Teresiński.
Turniej przeprowadzili funkcjonariusze KPP w Opolu Lubelskim p.Sabina Piłat i p.Jerzy Strawa

(G.Sz.)

brd09_01
brd09_02