Up Finał wojewódzki BRD gimnazjum - Opole Lubelskie 2010 Slideshow

15 maja 2010 roku w Opolu Lubelskim odbył się XXXIII Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół gimnazjalnych. W turnieju wzięło udział 17 drużyn z województwa lubelskiego, zwycięzców etapów powiatowych. Wszyscy uczniowie rozwiązywali test z przepisów ruchu drogowego, wykazali się technicznymi umiejętnościami jazdy na rowerowym torze przeszkód, wiedzą praktyczną z ruchu drogowego podczas jazdy na szkolnym miasteczku oraz udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej.
Oto czołowe miejsca tegorocznej edycji:
I miejsce - Gimnazjum w Józefowie nad Wisłą
II miejsce - Gimnazjum w Czemiernikach
III miejsce - Gimnazjum nr 3 w Krasnymstawie
IV miejsce - Gimnazjum w Suścu
V miejsce - Gimnazjum nr 2 w Rykach
VI miejsce - Publiczne Gimnazjum w Kocudzy

Indywidualnie zwyciężyli:
I miejsce: Piotr Samołyk z Gimnazjum w Józefowie nad Wisłą
II mejsce: Marcin Koszlak z Gimnazjum w Józefowie nad Wisłą
III miejsce: Jurek Jakub z Gimnazjum w Krynce
Zwycięskie drużyny otrzymały puchary a zawodnicy cenne nagrody. Najlepszy zawodnik został uhonorowany pucharem, nagrodą i dyplomem. Opiekunowie drużyn otrzymali podziękowania za przygotowanie uczniów. Naszą drużynę przygotowywali pani Grażyna Szymczyk i pan Artur Nowak.

(G.Sz.)

brd_gim_woj10_01
brd_gim_woj10_02
brd_gim_woj10_03