Up Program Comenius - KONKURS Slideshow

Uwaga! Konkurs!

Konkurs na logo projektu Comenius
“Healthy and Active Teenagers- the Future of Europe”

W konkursie, który rozpoczyna się 5 września 2013 r. i potrwa do 16 września 2013 r. mogą wziąć udział uczniowie II i III klas gimnazjum oraz uczniowie wszystkich klas liceum. Spośród zgłoszonych prac zostaną wybrane dwie najlepsze. Każda szkoła partnerska zastosuje te same kryteria oceny.
W drugim etapie spośród czternastu prac ze wszystkich szkół zostanie wybrane zwycięskie logo.
Praca powinna być wykonana na arkuszu A4. Technika dowolna (także grafika komputerowa). Logo niezależnie od pomysłu artystycznego powinno zawierać:
  a) tytuł projektu
  b) napis 2013-2015
  c) flagi krajów uczestniczących w projekcie: Łotwa, Turcja, Hiszpania, Portugalia, Rumunia, Bułgaria, Polska
Prace należy składać do P. Natalii Puszko.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty 18 września 2013 r.
Najlepsze prace zostaną zaprezentowane w „Kąciku Comeniusa”.

Powodzenia!

Całkowita ilość zdjęć: 8 | Comenius - strona główna | Powrót do Aktualności | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc