Up Dzień Edukacji Narodowej 2009 Slideshow

„Jest tyle rzeczy, za które nie można zapłacić pieniędzmi, tylko uśmiechem, chwilą uwagi i prostym „Dziękuję”.”

Myśl ta była przewodnim hasłem obchodów w bieżącym roku Dnia Edukacji Narodowej.
Akademia rozpoczęła się koncertem życzeń skierowanym do nauczycieli i pracowników naszej szkoły a wykonanym przez uczniów od klasy I szkoły podstawowej do III liceum .
    Po koncercie głos zabrali przedstawiciele Rady Rodziców: p. Ewa Adamczyk i p. Jerzy Drozd następnie wójt p. Mieczysław Teresiński składając wszystkim serdeczne życzenia, zdrowia, pomyślności i sukcesów pracy.
Zabierając głos p. dyrektor Grzegorz Kapica podziękował za życzenia i przypomniał historię Komisji Edukacji Narodowej. Tradycyjnie wręczył nagrody za pracę wyróżniającym się pracownikom, nagrody wręczył również pan wójt.
Na zakończenie wystąpił kabaret szkolny, przedstawiając scenkę „Jaskiniowcy”. Pomimo, że mieliśmy przerwę w dostawie prądu elektrycznego wszyscy artyści doskonale dali sobie radę.
    Przygotowaniem imprezy zajęli się opiekunowie samorządów uczniowskich: p. D. Bis, p. A. Mróz. p. K. Czuba, p. A. Nowak oraz p. Lidia Latos-Pyć, p. D. Serwa, p. T. Gryta, p. G. Siwiec, p. G. Szymczyk i p. M. Nowak. (M.Z)

dz_edukacji_narodowej_01
dz_edukacji_narodowej_34
dz_edukacji_narodowej_35
dz_edukacji_narodowej_36

Całkowita ilość zdjęć: 36 | Powrót do Aktualności | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc | Wyk. Weronika Niewielska & S.M.