Up Dzień Babci i Dziadka w klasie Ib Slideshow

Dnia 19.01.2009 roku w klasie Ib odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.
Uczniowie recytowali wiersze, rymowanki i śpiewali piosenki przygotowane specjalnie na tę okazję.

Choć Dzień Babci i Dzień Dziadka
obchodzony jest raz w roku,
jednak u nas w naszej klasie
nikt się na to nie chce zgodzić.
Bo raz do roku to zbyt rzadko.
Ogłaszamy wszem i wszędzie,
że Dzień Babci i Dzień Dziadka
raz na tydzień odtąd będzie!

Zaproszeni goście: babcie i dziadkowie, z zainteresowaniem oglądali część artystyczną. Scenariusz był tak skonstruowany, aby każde dziecko mogło choć na chwilę wyjść na scenę. Niektóre babcie, aby podziwiać maluchy, specjalnie wzięły urlop.
Do życzeń, jakie składali uczniowie przyłączył się pan dyrektor Grzegorz Kapica i pani dyrektor Joanna Suchowolak, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.
    Dużą atrakcją okazał się konkurs jaki wnuczęta przygotowały dla swoich "dziadków", a mianowicie - każdy gość musiał rozpoznać swój portret własnoręcznie namalowany przez wnusia lub wnusię... oj nie było łatwo...
Na zakończenie uczniowie wręczyli swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki z wypisanymi życzeniami.
Podczas całej uroczystości wszystkim jej uczestnikom towarzyszyła miła, rodzinna atmosfera.

Wychowawca klasy Ib: Lidia Latos - Pyć

dz_babci09_01
dz_babci09_02
dz_babci09_03