Up Drzwi otwarte liceum 2009

W ostatni dzień kwietnia, po raz pierwszy w historii naszej szkoły, zostały zorganizowane Drzwi Otwarte Liceum. Przygotowali je uczniowie klas licealnych, z pomocą p. M. Nowak i p. G. Szymczyk.
    Uczniów spoza naszego ZSO ze szkołą zapoznawały i po niej oprowadzały uczennice I LO. Przygotowano dla nich również prezentację multimedialną, która można obejrzeć na stronie liceum.
Natomiast klasy III naszego gimnazjum, których uczniowie znają chyba każdy zakamarek naszej szkoły i nie musieli jej zwiedzać, przygotowały klasowe projekty logo naszego liceum oraz prezentacje zdjęciowe z tej pracy i przygotowań do niej. Następnie prezentowały je na wspólnym spotkaniu, na sali gimnastycznej.
Tam także rozegrane zostały różne konkurencje sportowe i konkurs muzyczny "Jaka to melodia", którego wprawdzie nie prowadził Robert Janowski, ale nie mniej popularny (choć może w nieco mniejszych kręgach...;)), p. Piotr Maj z dwoma zdolnymi solistkami (...oczywiście z naszego liceum). Wszyscy startujący otrzymali nagrody, może skromne ale wręczane przez p. dyrektora.
    Mamy nadzieję, że tradycja takich dni będzie kontynuowana w latach następnych i przyciągnie do naszego liceum nie tylko naszych gimnazjalistów, ale także absolwentów innych gimnazjów.  (S.M)

dzotwartylo01
dzotwartylo38
dzotwartylo39