Up Druga edycja Programu English Teaching

Rozmiar: 37831 bajtów

Po raz drugi w naszej szkole w roku 2014-2015 będzie realizowany projekt pt „English Adventure”. Tym razem będzie on skierowany do uczniów klas V-VI szkoły podstawowej. Uczestnikami projektu będzie grupa 15-18 uczniów szkoły podstawowej chcących rozwijać swoje umiejętności językowe poprzez uczestnictwo w dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych z języka angielskiego.
    Celem projektu jest:
- rozwój kompetencji językowych ucznia, zwłaszcza umiejętności mówienia,
- zdobycie nowych umiejętności teatralnych,
- wzbogacenie wiadomości i rozwijanie ciekawości z zakresu kultury krajów anglojęzycznych,
- przygotowywanie do samodzielności w procesie uczenia się języka angielskiego,
- umocnienie wiary we własne możliwości językowe.

Odbiorcy bezpośredni będą uczestniczyć we wszystkich zaplanowanych działaniach takich jak:
- „Noc z Językiem Angielskim”,
- Przegląd teatrzyków szkolnych,
- Konkurs plastyczny pt. „Pocztówka z Wielkiej Brytanii”,
- Wyjazd do British Council w Lublinie,
- Wycieczka do Warszawy z przewodnikiem anglojęzycznym,
- Letnie półkolonie językowe.

Większość działań finansowanych jest z Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.
Pozostałe środki zostaną pozyskane od:
- szkoły, która użycza nam sal i sprzętu bez dodatkowych kosztów, tzw. wkład własny projektu,
- Rady Rodziców,
- sklepiku szkolnego.
W przygotowaniach do konkursów będą nas wspierać rodzice beneficjentów. O postępach w czasie realizacji projektu będziemy informować Państwa na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły.

Koordynator projektu: Ludmiła Makoviychuk

Całkowita ilość zdjęć: 0 | Powrót do Aktualności | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc