Up "Szkoła Innowacji" - wręczenie certyfikatów Slideshow

W dniu 9 kwietnia 2015 r. w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyło się podsumowanie projektu dla szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego, realizowanego przez WSEI.
    Podczas gali Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Józefowie n. Wisłą p. Joanna Suchowolak odebrała z rąk Lubelskiego Kuratora Oświaty dla naszego Liceum certyfikat „Szkoła Innowacji”. Prace oceniała Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą patroni honorowi projektu, przedstawiciele oświaty i organizacji biznesowych oraz władze Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji. Wyróżnione zostały placówki, które realizują kreatywne pomysły, inwestują we współpracę międzynarodową oraz podejmują wszelkie niestandardowe i innowacyjne działania.
    Takie podejście do edukacji w józefowskim ZSO jest możliwe dzięki wsparciu miejscowych władz. Dziękujemy!

Zdjęcia ze strony WSEI w Lublinie.

innowacja07
innowacja08
innowacja10
innowacja11