Up Święto Pieczonego Jabłka Slideshow

Dnia 26.10.2010r. w Przedszkolu Samorządowym im. Adama Mickiewicza w Józefowie nad Wisłą tradycyjnie odbyła się impreza „Święto Pieczonego Jabłka”.
W tym dniu dzieci miały szczególną okazję poznać poprzez obserwację, zabawy i degustację walory owoców, przede wszystkim jabłek. Największym zainteresowaniem cieszyły się konkursy sprawnościowe, zwłaszcza przeciąganie liny przez „owocowe drużyny”. Zwyciężyła grupa żółtych jabłek.
     Głównym celem imprezy było poznanie wartości odżywczych surowych i pieczonych jabłek. Na zakończenie wszyscy wychowankowie otrzymali dyplomy potwierdzające udział w tegorocznej imprezie propagującej zdrowy styl życia.

(M.Dż.)

jablko10_01
jablko10_02
jablko10_03