Up Jurij Ziniewicz - pokaz siły i koncentracji umysłu Slideshow

Jurij Ziniewicz w naszej szkole

Osoba kontrastu:
Z jednej strony człowek zagadka, z drugiej sprawdzony dydaktyk i nauczyciel, spełniony mąż i ojciec.

Wyszkolony żołnierz:
Szkolony przez SPECNAZ snajper i zwiadowca, karierę w wojsku skończył w stopniu porucznika.

Mistrz sztuk walk:
Mistrz ninjitsu, Mistrz karate tradycyjnego, który swoje umiejętności ćwiczy od 5 roku życia oraz filozof życia twierdzący, że siłę i wytrzymałość daje mu połączenie sił natury, kosmosu i Boga.
Jak mówi o sobie - dzisiaj najważniejsza dla niego jest przyszłość, przeszłość należy pozostawić historii, w życiu kierować się szczerością i honorem.

Czego uczy nas mistrz ?
Nigdy nie znamy kresu możliwości, granica potencjału może być jedynie pozorna. Do pełni sukcesu i na szczyt możliwości wchodzić należy sukcesywnie, poprzez pracę. W zgodzie z samym sobą i swoimi marzeniami.

Chcecie poczytać więcej – zapraszany na stronę www.jurijziniewicz.pl    (J.M.)

aab 016
aab 033
aab 039
aab 042