Up Bal Karnawałowy klas I - III Slideshow

Jest Karnawał!
W Karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara
Strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
Zgromadzenie na tej sali!

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale przede wszystkim dla dzieci.
Dnia 23 stycznia 2015 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą odbył się Bal Karnawałowy klas I-III .
Był to dzień niezwykły. Bardzo długo przez nas wyczekiwany.
    Po powitaniu dzieci, wychowawców oraz prowadzących bal przez panią Dyrektor Joannę Suchowolak rozpoczęła się zabawa karnawałowa.
Wśród tańczących nie zabrakło rycerzy, księżniczek, baletnic, motyli, spidermanów oraz wielu innych bohaterów książek i bajek.
Kolorowo przystrojona sala, bajeczne stroje i maski sprzyjały wspólnej zabawie. Dzieci wraz z wychowawczyniami bawiły się przy rytmach wesołej muzyki, tworząc koła, „wężyki” i pary.
    Szkoda że następny bal dopiero za rok….

Oprac. Lidia Latos - Pyć

karn001
karn002