Up Konkurs geograficzny o mapie 2011 Slideshow

W dniu 19 marca 2011 r. troje uczniów naszego gimnazjum: Ilona Teresińska, Robert Baran i Rafał Łękarski, uczestniczyło w Międzyszkolnym Konkursie Geograficznym "Wędrujemy po mapie świata". Konkurs został zorganizowany przez XXI Liceum Ogólnokształcące w Lublinie i odbywał się po raz drugi.
Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy geograficznej w regionie, a także mobilizacja do nauki, rozbudzanie zainteresowań geografią i przełamywanie niechęci uczniów do korzystania z map w atlasach szkolnych.
    W ubiegłym roku dwóch uczniów naszego gimnazjum było finalistami tego konkursu. Mamy nadzieję, że tegoroczni uczestnicy też osiągną co najmniej taki sam sukces. Wyniki i wręczenie nagród odbędzie się 18 kwietnia 2011 r. (S.M.)

konk_mapa11_01
konk_mapa11_02
konk_mapa11_03
konk_mapa11_04