Up Konkursy przedmiotowe w szkole podstawowej Slideshow

Od 3 do 6 października uczniowie Szkoły Podstawowej mieli możliwość wzięcia udziału w eliminacjach szkolnych konkursów przedmiotowych organizowanych przez lubelskiego Kuratora Oświaty. W tym roku były to konkursy: polonistyczny, historyczny, przyrodniczy i matematyczny. Spośród uczniów klas V i VI aż 38 osób zadeklarowało chęć sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności na etapie szkolnym.
    Najlepsze wyniki osiągnęli: konkurs polonistyczny i historyczny – Michał Zbytniewski z kl. VI a, konkurs przyrodniczy i matematyczny – Jakub Sawiarski z kl. VI a. Do etapu okręgowego konkursu polonistycznego zakwalifikował się M. Zbytniewski, który uzyskał 28 z maksymalnej liczby 35 punktów.
    Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych etapach konkursu! (U.S)

DSCN0503
DSCN0504
DSCN0505