Up Konkurs "Wędrujemy po mapie świata" Slideshow

W dniu 21 maja odbyło się wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu "Wędrujemy po mapie świata" przeznaczonego dla uczniów gimnazjum, który został zorganizowany w liceum w "Biskupiaku" w Lublinie.
W konkursie wzięło udział ponad 200 uczniów z kilkudziesięciu szkół Lubelszczyzny. Wzięli w nim udział również uczniowie naszego gimnazjum: Dariusz Kępowicz i Mateusz Włodarczyk, którzy znależli się w gronie laureatów, zdobywając co najmniej 80% punktów. Otrzymali za to od organizatorów nagrody i dyplomy.
    Gratulujemy naszym zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów, nie tylko w dziedzinie geografii. (S.M.)

konkurs_mapa10_01
konkurs_mapa10_02
konkurs_mapa10_03
konkurs_mapa10_04