Up Gminny Konkurs Ortograficzny „Już piszę bez błędów” Slideshow

Dnia 24 maja 2012r. w Szkole Podstawowej w Starych Boiskach odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny „Już piszę bez błędów” pod patronatem: Wójta Gminy Józefów nad Wisłą, pana Grzegorza Kapicy, Banku Spółdzielczego w Józefowie nad Wisłą, „Józefów Sad” Sp. z o. o w Józefowie nad Wisłą.
    W konkursie rywalizowały 6 osobowe drużyny z klas I-III ze wszystkich szkół podstawowych naszej gminy. Przy maksymalnej liczbie 95 punktów, poszczególne szkoły uplasowały się na następujących miejscach:
I miejsce: Szkoła Podstawowa w Józefowie nad Wisłą, grupa B (78,5p.)
II miejsce: Szkoła Podstawowa w Józefowie nad Wisła, grupa A (75,5p)
III miejsce: Szkoła Podstawowa w Prawnie (73,5p.) oraz Szkoła Podstawowa w Starych Boiskach (73.5p.)
IV miejsce: Szkoła Podstawowa w Chruślinie (71,5p.)
V miejsce: Szkoła Podstawowa w Chruślankach Józefowskich (52p.)
    Tegoroczną, X edycję konkursu, uświetnili swoją obecnością: Prezes Banku Spółdzielczego w Józefowie nad Wisłą, pani Franciszka Sawiarska, Wójt Gminy Józefów nad Wisłą, pan Grzegorz Kapica oraz współwłaściciel firmy „Józefów Sad”, pan Tomasz Strawa.
Nad organizacją i przeprowadzeniem konkursu czuwały nauczycielki Szkoły Podstawowej w Starych Boiskach, panie Anna Puk i Iwona Walczak oraz logopeda Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą, pani Marzenna Merwa.
    Nagrody dla uczestników konkursu zostały zakupione dzięki ofiarności sponsorów, za co składamy serdeczne podziękowania.

(M.M.)

konkurs_ort12_01
konkurs_ort12_02
konkurs_ort12_03