Up I Międzygminny Konkurs Ortograficzny „Już piszę bez błędów” Slideshow

W Dnia 22maja 2014 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą odbył się I Międzygminny Konkurs Ortograficzny dla klas I-III pod hasłem „Już piszę bez błędów”, pod patronatem Wójta Gminy Józefów nad Wisłą, Banku Spółdzielczego w Józefowie nad Wisłą, Grupy Producenckiej „Józefów –Sad” oraz Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą.
    Po raz pierwszy w szranki konkursowe z uczniami klas I-III ze wszystkich Szkół Podstawowych naszej gminy stanęły dzieci ze Szkoły Podstawowej z Kamienia, która należy do gminy Łaziska.
    Najmłodsi uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy z zakresu ortografii, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

Wyniki tegorocznych zmagań przedstawiają się następująco:

• I miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących z Józefowa nad Wisłą – grupa „A”,

• II miejsce: Szkoła Podstawowa w Chruśliny,

• III miejsce ex aequo: Zespół Szkół Ogólnokształcących z Józefowa nad Wisłą – grupa „B” oraz Szkoła Podstawowa z Kamienia,

• IV miejsce ex aequo: Szkoła Podstawowa z Chruślanek Józefowskich i Szkoła Podstawowa z Boisk Starych.

• Gratulujemy!!!

Tegoroczną edycję konkursu, uświetnili swoją obecnością: Wójt Gminy Józefów nad Wisłą pan Grzegorz Kapica oraz Skarbnik Gminy pani Lidia Mazur.
        Nad organizacją i przeprowadzeniem konkursu czuwały nauczycielki z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą: logopeda-Marzenna Merwa, pedagog-Magdalena Toś-Piasecka oraz nauczycielka nauczania zintegrowanego Teresa Gryta.

Nagrody dla uczestników konkursu zostały zakupione dzięki życzliwości sponsorów, za co składamy serdeczne podziękowania.

Marzenna Merwa

konkurs_ortograficzny_07
    konkurs_ortograficzny_02
    konkurs_ortograficzny_03