Up Zawody Mikołajkowe LOK Slideshow

Piękna zimowa aura, rodzinna atmosfera, wizyta Świętego Mikołaja, smaczne pieczone kiełbaski oraz możliwość strzeleckiej rywalizacji i pożytecznego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. W takiej niedzielnej scenerii na strzelnicy LOK w Łaziskach odbył się Mikołajkowy Turniej Strzelecki z broni kulowej o Puchar Wójta Gminy Józefów nad Wisłą Pana Grzegorza Kapicy. Zawody odbywały się w 3-ch grupach wiekowych: seniorzy, juniorzy oraz młodzicy. W grupie juniorów reprezentowanej przez naszą szkołę swój wysoki poziom po raz kolejny wykazali członkowie szkolnego koła LOK.
Wśród strzelców swoim sokolim okiem mogli pochwalić się Piotr Ryba-zdobywca I m-ca, Kinga Czuja, która oprócz wzorowego prowadzenia sekretariatu zawodów zajęła II m-ce oraz Emil Pyda zdobywca brązowego medalu. Schyłek sezonu strzeleckiego jest bardzo intensywny i wymaga ofiarnej pracy i zaangażowania zarówno organizatorów, jak i opiekunów podobnych zawodów. Przynosi to jednak wiele korzyści, zwłaszcza w aspekcie promocyjnym i wychowawczym.
    Dlatego w imieniu młodzieży naszego koła wyrażam nasze podziękowanie wszystkim patronom Turnieju oraz Opolskiej Organizacji LOK w Opolu Lubelskim pod kierownictwem Pana Prezesa Jerzego Suchowolaka za możliwość uczestniczenia i rywalizowania we wszystkich zawodach strzeleckich na terenie Powiatu.

Piotr Wrona

lok12_01
lok12_02
lok12_03