Up Uprawianie sportów zimowych Slideshow

Tradycyjnie w naszej szkole nauczyciele wychowania fizycznego pani Marzanna Kapica, pani Katarzyna Czuba i pan Marek Kotulski zadbali o to, aby uczniowie mogli aktywnie spędzić wolny czas na świeżym powietrzu. Miłośnicy Białego Szaleństwa mogli doskonalić swoje umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie na stoku w Chrzanowie. Byli również i tacy, którzy stawiali pierwsze kroki na stoku i bardzo im się podobało.
     Dobrze, że w lutym aura sprzyjała i można było poszusować na stoku. Należy pamiętać o tym, że regularnie uprawiane sporty zimowe są doskonałym sposobem na odprężenie oraz zredukowanie stresu. (K. Cz.)

FOT38B1[1]
FOTFE1D[1]
narty01
narty02