Up Wizyta ornitologa w przedszkolu Slideshow

W środę w naszym przedszkolu gościliśmy ornitologa pana Roberta Rudolfa. Odwiedziny zbiegły się z realizowaną w grupie 3- i 4-latków tematyką "Ptaki powracają wiosną". Nasz gość opowiadał dzieciom, które ptaki powracają wiosną oraz czym się żywią. Dzieci chętnie zabierały głos i dzieliły się swoimi wiadomościami. Pan Robert przyznał, że dzieci posiadają bardzo dużą wiedzę na temat ptaków. Na koniec spotkania przedszkolaki bawiły się w małego ornitologa obserwując przez profesjonalną lunetę przelatujące ptaki, otrzymały również biuletyny ścieżki edukacyjnej - "Śladami historii". Po tym jakże pouczającym spotkaniu dzieci wybrały się na spacer obserwując przelatujące wrony, sikorki, kruki i turkawki.

(D.K.)

ornitogog10_02
ornitogol10_06
ornitolog10_01
ornitolog10_03
ornitolog10_04
ornitolog10_05
ornitolog10_07
ornitolog10_08
ornitolog10_09
ornitolog10_10
ornitolog10_11
ornitolog10_12

Całkowita ilość zdjęć: 12 | Przedszkole - Strona główna | Powrót do Aktualności | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc | Wykonanie: Klaudia Komsa & A.K.