Up Otrzęsiny klasy I liceum Slideshow

Uczniowie klasy II liceum wraz z wychowawczynią, panią Katarzyną Czubą, przygotowali program otrzęsin i konkurencje, aby sprawdzić i przetestować nowo przyjętych uczniów z klasy I liceum i ich świeżo upieczoną wychowawczynię - panią Grażynę Szymczyk. Impreza przebiegała pod hasłem "GODZINA 5, MINUT 30..." i miała charakter wojskowy.
    Szeregowcy "I dywizji" musieli przygotować swój hymn, flagę, strój i wykazać się dużą sprawnością fizyczną, wiedzą, humorem i swoją kreatywnością. Jak co roku, nasze koty musiały wypić miseczkę mleka bez użycia 'łap' i zjeść cytrynę. Innymi konkurencjami były:

• pytania na temat naszej szkoły i otoczenia;
  • przebieranki;
  • skoki z samolotu ze spadochronem (pod okiem doświadczonego instruktora);
  • wykonanie czołgu z przygotowanych wcześniej materiałów i zaprezentowanie go innym żołnierzom;
  • śpiewanie "Rezerwy";
  • prezentowanie musztry.
    W imprezie brali także udział pani dyrektor Joanna Suchowolak i klasa III liceum wraz z wychowawczynią panią Grażyną Czubą. Przedstawienie wypadło świetnie i wszystkim się bardzo podobało. Na koniec nasi najmłodsi szeregowcy z klasy I liceum złożyli przysięgę. W ten sposób stali się pełnoprawnymi uczniami naszego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II.  (Agata S.)

otrzeslo11_01
otrzeslo11_02
otrzeslo11_03
otrzeslo11_04