Up Edukacja przeciwpowodziowa w ZSO w Józefowie n. Wisłą Slideshow

21 listopada 2014 r. w ZSO w Józefowie n. Wisłą odbyły się trzygodzinne warsztaty w ramach programu „Edukacja przeciwpowodziowa dla dzieci i młodzieży z terenu gmin województwa lubelskiego”, realizowanego przez Województwo, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie. Miały one na celu zapoznanie uczniów mieszkających na terenach zalewowych z tematyką i specyfiką sytuacji kryzysowej, jaką jest powódź oraz przekazanie schematów bezpiecznego zachowania w przypadku wystąpienia tego rodzaju zagrożenia. Podsumowanie programu odbyło się 28 stycznia 2015 r. w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.
    Uczniowie zdobyli cenną wiedzę. Niech się ona przyda w zakresie ochrony środowiska, a lepiej, by nigdy nie musiała być wykorzystywana w zapobieganiu i usuwaniu skutków powodzi.

Dyplom

Całkowita ilość zdjęć: 1 | Powrót do Aktualności | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc