Program ENGLISH TEACHING

Drodzy Uczniowie Publicznego Gimnazjum Józefowie nad Wisłą!
Program ENGLISH TEACHING w Naszym Gimnazjum!

Projekt zatytułowany ,,English- a key to the future" rozpoczął się z dniem 10 września 2012 roku i będzie trwał do konca maja 2013 roku. Odbiorcą bezpośrednim projektu jest grupa 12-15 uczniów klas drugich gimnazjum, którzy zgłosili chęć udziału w projekcie i którzy pragną rozwijać swoje umiejętności językowe poprzez uczestnictwo w dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych z języka angielskiego. Odbiorcy bezpośredni to stała grupa uczestników, którzy będą uczestniczyć we wszystkich działaniach wynikających z harmonogramu projektu takich jak:
 - Wyjazd na Forum Młodzieżowy do Bystrzycy Kłodzkiej na warsztaty językowe z języka angielskiego;
 - Szkolny konkurs wiedzy o państwach anglojęzycznych;
 - Dzień Języków Obcych.
    Większość działań finansowanych jest z Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA. Pozostałe środki zostały pozyskane od partnerów takich jak :
 - rodzice beneficjentów - współfinansowanie wyjazdu na Forum Młodzieżowy do Bystrzycy Kłodzkiej.
 - szkoła, która użycza nam sal i sprzętu bez dodatkowych kosztów tzw. wkład własny projektu.
 - Rada Rodziców oraz sklepik szkolny.
Celem projektu jest:
 - rozwój kompetencji językowych ucznia, zwłaszcza umiejętności mówienia, jak również zdobycie nowych umiejętności teatralnych
 - wzbogacenie wiadomości i rozwijanie ciekawości z zakresu kultury krajów anglojęzycznych.
 - przygotowywanie do samodzielności w procesie uczenia się języka angielskiego
 - umocnienie wiary we własne możliwości językowe,
 - rozwój dotychczas zdobytych umiejętności,
O naszych postępach będziemy informować państwa na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły .

Koordynator projektu: L. M.

Rozmiar: 37831 bajtów

Całkowita ilość zdjęć: 52 | Powrót do Aktualności | Create web photo albums and photo books with Jalbum | Chameleon skin | Pomoc