Up Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/12 Slideshow

Wakacje minęły... jak zwykle szybko i nadszedł 1 września.
Dzień inauguracji nowego roku szkolnego rozpoczął się Mszą Św. w kościele parafialnym, którą odprawił ks. Dariusz. W tym czasie, na sali gimnastycznej nowy rok zaczynały przedszkolaki. Po mszy odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum.
   Na początku, chwilą ciszy, społeczność szkolna uczciła pamięć zmarłej tragicznie w wakacje uczennicy Magdy.
Następnie głos zabrała p. dyr. Joanna Suchowolak, która po wygraniu konkursu w lipcu, objęła stanowisko dyrektora zespołu szkół (wcześniej pełniąc jego obowiązki). Ze stanowiska wicedyrektora odszedł dyr. Sławomir Majcher, którego zastąpiły na tym stanowisku panie: dyr. Jolanta Jurak i dyr. Urszula Sawiarska. Podziękowania odchodzącemu dyrektorowi złożyła p. dyr. J. Suchowolak i przewodniczący Rady Rodziców Jerzy Drozd, który jednocześnie życzył sukcesów nowej pani dyrektor i paniom wicedyrektorkom.
Po podaniu harmonogramu nowego roku szkolnego i najważniejszych zmian, jakie czekają uczniów poszczególnych typów szkół w tym roku, przeszli oni do klas na spotkania z wychowawcami.
    Choć inauguracja roku szkolnego nie trwała długo, to było widać, że najbardziej jego początek przeżywają uczniowie klas pierwszych, zwłaszcza szkoły podstawowej, choć i gimnazjaliści z niecierpliwością czekali na ogłoszenie podziału klas pierwszych... No cóż, trochę stresu jest zawsze związane ze szkołą. Oby w kolejnych dniach było go jak najmniej, a jak najwięcej chęci do nauki i miłych chwil w szkole.
Tego życzymy wszystkim uczniom! (S.M.)

rozp_roku11_02
rozp_roku11_03
rozp_roku11_04
rozp_roku11_05