Up Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013 Slideshow

W tym roku początek roku szkolnego przypadł na 3 września.
Jak co roku rozpoczęła go Msza Święta w kościele parafialnym, a potem nastąpiło oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013 na sali gimnastycznej. Pani dyrektor Joanna Suchowolak powitała wszystkich zgromadzonych, a następnie przedstawiła harmonogram najważniejszych wydarzeń, jakie odbędą się w naszej szkole w bieżącym roku.
Potem uczniowie przeszli do sal lekcyjnych na pierwsze spotkania z wychowawcami.
    I tak kolejny rok szkolny rozpoczęły nowe roczniki pierwszaków: szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum...
    Życzymy uczniom samych sukcesów i dobrego samopoczucia w naszej szkole! (S.M.)                  zdj. J. Matyka

klm 032
klm 033