Up Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym Slideshow

16.11.2012r. do konkursu przystąpili uczniowie klasy II LO im. J. Pawła II w Józefowie n. Wisłą. Do drugiego etapu zakwalifikowali się Robert Baran i Daniel Rękas. Etap powiatowy odbył się 14.01.2013 r. w Starostwie Powiatowym w Opolu Lub. Robert Baran został finalistą, uzyskał najwięcej punktów i zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. Robert już drugi raz jest laureatem konkursu wojewódzkiego. W ubiegłym roku otrzymał w województwie 13. miejsce. Natomiast Daniel Rękas zajął czwarte miejsce i również jedzie na etap wojewódzki. Uczniów klasy II LO uczy wos-u i przygotowuje do konkursu p. Jolanta Jurak.
    Finał konkursu odbędzie się 22.02.2013r. na Wydziale Politologii UMCS. Życzymy uczniom powodzenia. (J. J.))

Całkowita ilość zdjęć: 0 | Powrót do Aktualności | Create web photo albums and photo books with Jalbum | Chameleon skin