Up "Młodzież ma wpływ" - szkolenie w Serocku Slideshow

W eleganckim Centrum Konferencyjnym w Serocku, w dniach 3 – 4. października 2013 r. odbyło się drugie spotkanie w projekcie „Młodzież ma wpływ”, do którego przystąpiła nasza gmina. Reprezentowali ją wójt Grzegorz Kapica, pani dyrektor ZSO Joanna Suchowolak, opiekunki SU z Józefowa: p. Jolanta Matyka, z Boisk: p. Agnieszka Koza, z Chruśliny: p. Mariola Lebioda oraz przedstawiciele nowopowołanej Młodzieżowej Rady Gminy: Sebastian Kłudka, Bartłomiej Szymczyk i Aleksandra Lasek.
    Spotkanie w Serocku było okazją do pochwalenia się sukcesami (nasza debata, powołanie MRG, wybory do SU w szkołach podstawowych), omówienia zadań na najbliższe miesiące i szerszego spojrzenia na problem partycypacji młodzieży w życiu publicznym. (Jola M.)

waw_01
waw_02
waw_04
waw_05