Up Ślubowanie uczniów klas pierwszych SP

„Jestem bardzo wesoły,
Bo już idę do szkoły!
Piaskownicę zostawiam bez żalu.
Książki niosę w tornistrze.
Od czystości aż błyszczę,
Bo ja jestem już pierwszak, nie maluch!”

Dnia 17 października 2013 r. 45 pierwszaków zostało przyjętych w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Józefowie n. Wisłą.
    Na uroczystości obecni byli: Wójt Gminy Józefów n. Wisłą p. Grzegorz Kapica, przewodniczący Rady Gminy p. Stefan Socha, przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej p. Monika Jurak, panie dyrektorki: p. Joanna Suchowolak oraz p. Urszula Sawiarska, a także licznie zgromadzeni rodzice pierwszaków i uczniowie klas II-III wraz z wychowawczyniami.
    Pierwszoklasiści, po zaprezentowaniu swoich umiejętności artystycznych, złożyli uroczyste ślubowanie oraz zostali pasowani na uczniów przez panią dyrektor Joannę Suchowolak.
Otrzymali także pamiątkowe dyplomy oraz upominki od kolegów z klas drugich.
    Życzymy Wam pierwszaki, aby wszystkie dni pobytu w szkole przebiegały równie radośnie jak ten dzień. Powodzenia! (Teresa Gryta)

Całkowita ilość zdjęć: 0 | Powrót do Aktualności | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc