Up Uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów Slideshow

Uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów odbyła się 28 października w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie. Stypendia otrzymali najlepsi uczniowie ze szkół ponadgimnazalnych województwa lubelskiego. Nasze liceum reprezentowała uczennica klasy II Wioleta Skwira, która uzyskała najwyższą średnią ocen za rok szkolny 2013/2014 oraz wzorowe zachowanie.
    Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Lubelskiego Kuratora Oświaty pana Krzysztofa Babisza.
    Kolejnym – głównym punktem było wręczanie dyplomów stypendystom szkół średnich. Wręczał je Wojewoda Lubelski pan Wojciech Wilk wraz z Lubelskim Kuratorem Oświaty Krzysztofem Babiszem. Wręczono również listy gratulacyjne dla rodziców.
    Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, w której ”solo” zaprezentowali się uczniowie z puławskiego liceum. Na zakończenie na wszystkich uczestników czekał tort oraz owoce.
    Wiolecie gratulujemy sukcesu! Życzymy wszystkim takiej nagrody…a nagroda jest tylko jedna! (K.Cz.)

DSCF4383a
DSCF4385a
DSCF4386a
DSCF4388a