Up Wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów Slideshow

W dniu 17 listopada, w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Otrzymali je najlepsi uczniowie szkół z woj. lubelskiego. Nasze Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II reprezentowała Dominika Więcław z klasy II, najlepsza uczennica ubiegłego roku szkolnego.
    Uroczystość otworzył Lubelski Kurator Oświaty, p. Krzysztof Babisz. Po przemówieniach nastąpiło wręczenie medali dla wyróżniających się nauczycieli województwa lubelskiego. Potem nastąpiła główna część uroczystości: wręczenie dyplomów stypendystom szkół średnich, a otrzymali je z rąk Wicewojewody Lubelskiego p. Henryki Strojnowskiej, której towarzyszył kurator oświaty. Uczniowie otrzymali także listy gratulacyjne dla rodziców. Rozdano również stypendia Ministra Edukacji Narodowej najzdolniejszym uczniom naszego regionu.
    Po części oficjalnej nastąpiła krótka część artystyczna, w trakcie której wystąpili soliści i chór ze szkół lubelskich. Zaś na zakończenie, po tych miłych chwilach, czekał wszystkich słodki poczęstunek w holu urzędu...
    Dominice gratulujemy sukcesu i życzymy, by go powtórzyła w przyszłym roku, i by była dla wszystkich naszych uczniów przykładem, że warto się uczyć, by coś w życiu osiągnąć.
    I by inni poszli w jej ślady i osiągnęli podobne lub jeszcze większe sukcesy! (S.M.)

stypend11_01
stypend11_02
stypend11_03
stypend11_04