Up Projekt "Młodzież ma wpływ" - szkolenie w Raszynie Slideshow

Projekt „Młodzież ma wpływ”

Gmina Józefów nad Wisła podpisała porozumienie z Fundacja Civis Polonus dotyczące udziału w projekcie „Młodzież ma wpływ. Model włączenia młodych ludzi do procesów podejmowania decyzji w szkole i społeczności lokalnej.”
    Ideą projektu jest wsparcie nauczycieli i władz lokalnych w tworzeniu możliwości praktykowania aktywności obywatelskiej przez młodych ludzi.
    Na spotkaniu inaugurującym projekt naszą gminę reprezentowali: przedstawiciele gminy p. Agnieszka Janoszczyk i p. Jacek Tłuścik, opiekunowie SU p. Jolanta Matyka (ZSO w Józefowie nad Wisłą), p. Agnieszka Koza (SP w Boiskach), p. Justyna Kamela (SP na Chruślinie) i p. Aneta Prokopiuk (SP w Chruślankach Mazanowskich) oraz przedstawiciele SU Bartłomiej Szymczyk, Aleksandra Lasek i Kamila Gruszecka.

(J.M.)

29abc
29abcd
30