Up Targi szkół ponadgimnazjalnych Slideshow

W dniu 29 stycznia 2015 roku w hali ZSZ w Opolu Lubelskim odbyły się coroczne targi szkół ponadgimnazjalnych. Prezentowały się na nich wszystkie szkoły średnie powiatu opolskiego. Celem targów było pokazanie gimnazjalistom, którzy przyjechali z większości szkół naszego regionu, oferty edukacyjnej szkół powiatu opolskiego.
    Nie zabrakło na targach również naszego liceum ogólnokształcącego. Ofertę naszej szkoły prezentowali uczniowie klasy drugiej liceum, którzy przybyli na targi pod opieką wychowawczyni, p. K. Czuby oraz p. S. Majchera. Jak widać na zdjęciach zainteresowanie ofertą było duże, być może dzięki widocznym z daleka umundurowanym uczniom i uczennicom klasy o profilu wojskowym. Oprócz profilu wojskowego do wyboru w naszej szkole jest profil ogólnokształcący.
    Wśród oglądających oferty szkół uczniów byli również nasi gimnazjaliści, którzy przyjechali na targi z p. dyr. J. Jurak i wychowawcami: p. G. Czubą i p. P. Wroną. (S.M.)

targi01
targi02
targi03
targi04