Up Turniej motoryzacyjny szkół średnich Slideshow

Wicemistrzowie województwa lubelskiego
w XVII Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym
mieszkają w gminie Józefów nad Wisłą

W dniu 25 maja 2013 roku szesnaście drużyn rywalizowało w wojewódzkim finale OMTM dla szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie rozwiązywali testy z przepisów ruchu drogowego i historii motoryzacji. Brali udział w konkurencjach udzielania pierwszej pomocy oraz obsługi pojazdu, a także jeździe sprawnościowej motorowerem i samochodem.
    Drużyna z Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w składzie: Marcin Koszlak, Daniel Rękas i Patryk Kowalczyk zajęła II miejsce w województwie, a indywidualnie Daniel Rękas wywalczył także II miejsce. Do etapu wojewódzkiego uczniowie awansowali wygrywając etap powiatowy, który odbył się w Opolu Lubelskim. Licealiści przygotowywali się do turnieju pod kierunkiem pani Grażyny Szymczyk, nauczycielki ZSO w Józefowie nad Wisłą, przy fachowym wsparciu starszej sierżant Sabiny Piłat-Kozieł z KPP w Opolu Lubelskim.
    I miejsce zajęła drużyna ZSP nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Zamościu, a puchar za III miejsce powędrował do ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Grażyna Szymczyk

brd 2
BRD

Całkowita ilość zdjęć: 16 | Powrót do Aktualności | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc