Up XIX Turniej Wiedzy Profilaktycznej i Wiedzy o AIDS Slideshow

21 marca 2013r. odbył się w naszej szkole XIX Turniej Wiedzy Profilaktycznej i Wiedzy o AIDS. Organizatorem było Szkolne Koło PCK. W rozgrywkach wzięły udział 3- osobowe reprezentacje klas I-III gimnazjum i I-III Liceum.
Rywalizacja między zespołami polegała na rozwiązaniu testów wiedzy z zakresu profilaktyki uzależnień i profilaktyki AIDS i rozwiązaniu haseł krzyżówki tematycznej. Ostatnią konkurencją była prezentacja przygotowanej przez klasę pracy plastycznej – plakatu na temat „Zachowaj trzeźwy umysł”. Nad sprawnym przebiegiem konkursu czuwało jury, w skład, którego weszli:
1. Anna Teresińska – nauczycielka biblioteki
2. Bogumiła Romańska – nauczycielka wdżwr
3. Teresa Majerek – pielęgniarka szkolna
W wyniku rywalizacji międzyzespołowej wyłonieni zostali laureaci konkursu:
I miejsce klasa II LO – wychowawca Grażyna Szymczyk
II miejsce klasa III C – wychowawca Urszula Iskra
III miejsce klasa II C – wychowawca Anna Stadnik
Uczestnicy rozgrywek turniejowych zostali obdarowani pamiątkowymi upominkami. Klasy, które zajęły miejsca od I do III będą miały możliwość wykorzystania na swoje potrzeby (np. bilet do kina, teatru, na basen itp.) sum w wysokości:
I miejsce - 500zł,
II miejsce - 400zł,
III miejsce - 300zł.
Fundatorem nagród jest Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

(M.T-P.)

turniej_prof13_01
turniej_prof13_02
turniej_prof13_03