Up Noc w koszarach Slideshow

Uczniowie z klasy I liceum o profilu wojskowym mają za sobą kolejną noc w koszarach 3. Radiotechnicznego Batalionu w Sandomierzu. Podczas dwudniowego wyjazdu, uczniowie w ramach akcji charytatywnej włączyli się w organizację balu karnawałowego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ostrowcu Świętokrzyskim. Kadeci organizowali zabawy dla dzieci i młodzieży z ośrodka oraz czuwali na bezpiecznym przebiegiem uroczystości.
    Kolejnym punktem było miłe spędzenie czasu na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Miłośnicy kąpieli relaksowali się w jacuzzi i doskonalili umiejętności pływackie. Wieczór w koszarach kadeci spędzili na siłowni pracując nad swoją sprawnością fizyczną. Nie zabrakło również dobrej zabawy podczas gry w bilard, tenisa stołowego i piłkarzyki. Cisza nocna zapadła wraz z ogłoszeniem capstrzyku. No i jak to bywa w wojsku: godzina 5 minut 30 pobudka i zaprawa – 2 km truchcikiem! Wszyscy z uśmiechem na twarzach ukończyli zaprawę i udali się na zasłużone śniadanie.
    Kadeci przeszli również szkolenie PPOŻ, musztrę i strzelanie z cyklopa.
    Niechętnie opuszczali koszary – chcieli zostać na kolejną nockę! (K. Cz.)

DSCF3339
DSCF3344
DSCF3359
DSCF3350