Gminny Turniej BRD

Dnia 17 kwietnia 2007 r. odbył się Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju wzięło udział 9 uczniów gminy Józefów n. Wisłą.
- Szkołę Podstawową w Józefowie reprezentowali:
   Piotr Samołyk, Kopyciński Gabriel, Nowak Adam,
- Szkołę Podstawową w Chruślinie reprezentowali:
   Kuzioła Sylwia, Kwieciński Adrian, Małgowski Marcin,
- Szkołę Podstawową w Prawnie reprezentowali:
   Wawrzyńczuk Michał, Wdowiak Adrian, Ryba Joanna.
Wszyscy uczniowie rozwiązali test z przepisów ruchu drogowego, wykazali się technicznymi umiejętnościami jazdy na rowerowym torze przeszkód oraz wiedzą praktyczną z ruchu drogowego podczas jazdy na szkolnym miasteczku.
Końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco:
- I miejsce: Szkoła Podstawowa w Józefowie n. Wisłą,
- II miejsce: Szkoła Podstawowa w Chruślinie,
- III miejsce: Szkoła Podstawowa w Prawnie.
     Zwycięskie drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Wójta Gminy w Józefowie n. Wisłą oraz pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Gospodarza Turnieju, Dyrektora Zespołu Szkół Ogółnokształcących w Józefowie n. Wisłą. Opiekunowie drużyn pani Grażyna Szymczyk, pan Marek Kotulski, pan Mieczysław Muszkiewicz otrzymali podziękowania za przygotowanie uczniów. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim również otrzymali podziękowanie za pomoc w przeprowadzeniu turnieju BRD.
     Przygotowaniem i obsługą miasteczka ruchu drogowego i toru przeszkód zajęli się uczniowie klasy II b gimnazjum pod kierunkiem pani Grażyny Szymczyk i pana Artura Nowaka.

G.Sz.

Miasteczko ruchu drogowego

Tor przeszkód przed szkołą

Dziewczęta z II b gimnazjum  pomagające w organizacji turnieju