Święto Edukacji Narodowej 2004...
...i ślubowanie klas pierwszych gimnazjum i liceum

Jak widać w tytule, w tym roku w jednym dniu odbyły się u nas obchody Święta Edukacji oraz ślubowanie klas pierwszych gimnazjum i liceum.
     Również tego samego dnia, lecz rano odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej.
Uczniowie klas pierwszych C i D
     Po ślubowaniu głos zabrał p.dyr. A.Kieres, który złożył życzenia wszystkim pracownikom szkoły z okazji ich święta oraz wręczył nagrody nauczycielom.
     Potem nastąpiła część artystyczna, w której swoje umiejętności recytatorsko - aktorskie zaprezentowali najpierw uczniowie gimnazjum a następnie liceum.
     I wreszcie na zakończenie, uczniowie zasiedli za stołami, jedząc różne pyszności... by mieć siły na dyskotece, która zakończyła te świąteczny dzień.
Uczniowie klas pierwszych A i B
S.M.
Klasa I LO Przemówienie przedstawicielek samorządu Wręczenie nagród przez p.Dyrektora
Występ klasy I LO Na dyskotece Na dyskotece