Jak bezpiecznie spędzać ferie...

Zima to okres ferii, a więc wypoczynku najmłodszych. Większość dzieci zostanie w miejscu zamieszkania i będzie się starała atrakcyjnie spędzić czas na zabawach z rówieśnikami.
     Bezpieczeństwo dziecka podczas ferii to bardzo ważny problem, do którego powracamy na różnego rodzaju prelekcjach czy spotkaniach z rodzicami oraz apelach szkolnych.

Dlatego też uczniowie klasy II b z wychowawczynią, panią Loretą Klocek przygotowali dla wszystkich dzieci z klas I-III szkoły podstawowej prelekcję zatytułowaną "Aby ferie zimowe były bezpieczne".
     Szczególnie ważnym gościem był tego dnia policjant, młodszy aspirant, pan Jerzy Strawa, który pochwalił przygotowaną inscenizację.

L.K.

Bezpieczne ferie - przedstawienie
Bezpieczne ferie - przedstawienie Bezpieczne ferie - przedstawienie Bezpieczne ferie - przedstawienie
Bezpieczne ferie - przedstawienie Dobre rady pana policjanta... ... i pani pielęgniarki