Święto pieczonego jabłka

Jak wynika z harmonogramu imprez i uroczystości przedszkolaki w ciągu dwóch pierwszych miesięcy w roku uczestniczyły w organizowanym przez panie D.Kopycińską i L.Latos-Pyć przy współpracy pań M.Merwy i A.Klucznik "Święcie pieczonego jabłka" (całe przedszkole), w czasie którego śpiewały piosenki, „łowiły” jabłka na czas, rzucały kasztanem do celu, brały udział w wyścigu z jabłkiem parami oraz odpowiadały na zabawne pytania "Jesiennego quizu". Częścią kulminacyjną imprezy była konsumpcja jabłek pieczonych na grillu przez panią D.Wilk, której serdecznie dziękujemy za pomoc. Składamy również serdeczne podziękowania rodzicom, którzy zaopatrzyli nas w jabłka: państwu: P.Nowak, T.Chmiel, A.Matuska, E.Zielińska.

Jabłuszka były pycha!!!

Święto pieczonego jabłka Święto pieczonego jabłka Święto pieczonego jabłka