Wycieczka do Krasnegostawu

W dniu 29 maja 2004 uczniowie szkoły podstawowej zostali zaproszeni do Krasnegostawu, na obchodzony w tamtejszym Zespole Szkół, IV Dzień Rodziny.
    Pojechali uczniowie klasy piątej i szóstej wraz z opiekunami oraz dyrekcją naszej szkoły. Wśród uczniów byli przedstawiciele samorządu szkolnego

Po przyjeździe do Krasnegostawu
     W Zespole Szkół nr 1 w Krasnymstawie po raz czwarty zorganizowano piknik: Dzień Rodziny, na który licznie przybyli uczniowie, rodzice i zaproszeni goście, do których i my się zaliczaliśmy.
Po przyjeździe do Krasnegostawu
     Zobaczyliśmy występy artystyczne, wystawę, na której prezentowane były prace uczniów z różnych dziedzin nauki oraz zwiedziliśmy całą szkołę. Szczególne wrażenie zrobiła nowa hala sportowa o niesamowitych wymiarach. Tylko pozazdrościć!
Hala sportowa
    Potem w sali geograficznej nastąpiło spotkanie z przedstawicielami samorządu szkolnego. Wspólnie wymieniliśmy się doświadczeniami z pracy w samorządzie i pochwaliliśmy się swoimi osiągnięciami.
    Zjedliśmy również smaczny bigosik, a na zewnątrz pieczoną kiełbaskę z grilla. Nie zabrakło również ciasta, które upiekli rodzice. Kto chciał, to się najadł do syta - na gościnność gospodarzy nie mogliśmy narzekać.
Rozpoczęcie imprezy
    Na koniec zwiedziliśmy miasto, po którym przewodnikami byli tutejsi uczniowie wraz z opiekunem.
    Aż nadszedł czas odjazdu... , jeszcze ostatnie wymiany numerów telefonów i wizyta w Krasnymstawie dobiegła końca... .
Przed szkołą
Przed szkołą Na wystawie prac uczniów Na wystawie prac uczniów