Udany debiut uczniów
gimnazjum z Józefowa n. Wisłą
w Turnieju LOK w Lublinie!

W dniu 27 kwietnia 2007 r. w Lublinie odbył się Wojewódzki Turniej Wiedzy Morskiej p.n. "Polska Marynarka Wojenna, a Historia Wybrzeża Polskiego".
      Turniej o tematyce marynistycznej obejmował umiejętności strzeleckie, pływackie, ratownicze, żeglarskie oraz wiedzę z zakresu historii oraz geografii Bałtyku.
     Uczniowie gimnazjum w Józefowie n. Wisłą wykazali się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale i w konkurencjach sportowo-obronnych nie mieli sobie równych! Wynikiem 1697 pkt. zdecydowanie wygrali rywalizację wśród szkół gimnazjalnych na szczeblu wojewódzkim!!! A oto bohaterowie Turnieju, a zarazem zdobywcy I miejsca i pucharu LOK:
Robert Tokarski (3-miejsce indywidualnie), Piotr Chmiel, Mateusz Chmielewski, Robert Olender.

opiekun: Piotr Wrona                                               P.W.

Zaraz strzelamy Już widać kto jest the best Widać kilka 10-tek
Narada wojenna Czekamy na ..Otylię Jestem pierwszy!
Piotrek walczy z szotem To chyba gordyjski węzeł Dobrze rzucam!
Wiążemy, ciągle wiążemy te węzły... Rzutka ratownicza Rzut za 75 pkt.!
Zwijamy sprzęt Gratulacje! We are the champion!!!