Egzamin maturalny 2004

Jak co roku, nadszedł maj, zakwitły kasztany...a więc nastał czas matur!
     11 i 12 maja uczniowie klasy IV liceum przystąpili do pisemnych egzaminów maturalnych.
Uczniowie II LO przystrajają salę
      W przeddzień uczniowie klasy II LO przystroili sale, w których maturzyści mieli pisać. Nie zabrakło oczywiście kwitnących kasztanów.
     Pierwszego dnia uczniowie pisali egzamin z jęz. polskiego. Największym powodzeniem u zdających cieszył się drugi temat: "Miłość, nienawiść, zazdrość, gniew... Zaprezentuj bohaterów literackich, którzy znaleźli się we władzy namiętności."
...i już przystroili
Chwila napięcia...losowanie miejsc      Przed wejściem na salę uczniowie losowali miejsca... prawdziwa loteria. Wielkim pechowcem okazał się Łukasz, który wylosował tą samą, pierwszą ławkę po raz trzeci - dwa razy już w niej siedział na maturze próbnej w marcu!
Co niektórzy, jak to zobaczyli, to aż łapali się za głowę (patrz: zdjęcie 5).
Przed wejściem na salę      Drugiego dnia maturzyści pisali egzamin z wybranego przedmiotu. Egzamin był zdawany w dwóch salach: na większej pisali uczniowie z geografii, historii, matematyki i biologii, zaś trzy uczennice zdawały w drugiej sali egzamin z języka angielskiego.
     Przez obydwa dni maturzystów duchowo wspierali ich rodzice... chociaż nie tylko duchowo, bo zadbali również o ich stronę cielesną, przygotowując kanapki i picie.

Reakcja, gdy Łukasz siadł w pierwszej ławce Oficjalne rozpoczęcie Za chwilę piszemy z j.polskiego
Początek egzaminu Drugiego dnia przed maturą Przed wejściem na salę
Przed wejściem na salę Rodzice i inni, też dopingują Matura z j.angielskiego
Na dużej sali Trzeba coś zacząć pisać... Komisja egzaminacyjna