"Kto wpada w oczy.... nie wpada pod koła"

Dnia 8 grudnia 2006 roku odbyła się impreza prewencyjna "Kto wpada w oczy.... nie wpada pod koła". Celem akcji była edukacja uczniów i rodziców dotycząca znaczenia elementów odblaskowych w ruchu drogowym oraz wyposażenie każdego ucznia szkoły w odblaski. Akcja objęła uczniów całego Zespołu Szkół Ogólnokształcących.
     Elementy odblaskowe wprasowano u: 340 uczniów Szkoły Podstawowej i 315 uczniów Gimnazjum. Osoby odpowiedzialne: Grażyna Szymczyk, Małgorzata Nowak. Współorganizatorzy: p.Anna Basiakowska, p. Teresa Gryta, p.Lidia Latos-Pyć, p. Justyna Nieradka.

Program :
  1. Przedstawienie pt."Z odblaskiem bezpieczniej" w wykonaniu uczniów klasy I szkoły podstawowej pod kierunkiem Pani Anny Basiakowskiej.
  2. Spotkanie z Policjantem .
  3. Kodeks życzliwego kierowcy i list napisany przez dzieci do kierowców.
  4. "Mądra moda -moda na życie"-prezentacja elementów odblaskowych przez poszczególne klasy.
  5. Krzyżówka i pytania dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
  6. Filmy edukacyjne "Bezpieczne drogi".

M.N.

Impreza prewencyjna

Impreza prewencyjna Impreza prewencyjna Impreza prewencyjna
Impreza prewencyjna Odblaski prezentuje klasa IIIc gimnazjum Odblaski prezentuje klasa IIId gimnazjum