Rozpoczęcie roku szkolnego 2006/2007

Wakacje, jak wszystko, co dobre, szybko się skończyły. Pora powrócić do nauki i pracy. Kolejne wyzwania, sukcesy, czasem porażki - oto co nas niedługo czeka. Spójrzmy jednak na to bardziej optymistycznie. Przecież nadchodzące miesiące to także czas nowych znajomości, przyjaźni, różnorodnych imprez i uroczystości. Owszem, zdobywanie wiedzy jest niewątpliwie priorytetem, ale o ile przyjemniej przyswaja się ją w przyjaznym otoczeniu. Szkoła nie tylko uczy, ale i wychowuje do przyszłego życia, o czym wspomina w liście do społeczności szkolnej, pan minister Roman Giertych.

Poprzez przebywanie ze sobą uczymy się współpracy, współdziałania, poznajemy smak współzawodnictwa. Przypomniał nam o tym dyrektor ZSO, pan Andrzej Kieres. Powitawszy zebranych, tych, którzy "zadomowili się" już w naszej szkole, jak i tych, wstępujących dopiero w nasze progi, wyraził nadzieję na dobrą współpracę.
W swoich przemówieniach, zarówno dyrekcja ZSO, jak i inspektor d.s. oświaty, pan Tomasz Giza, życzyli uczniom oraz wszystkim pracownikom szkoły, owocnej pracy, wytrwałości i sukcesów.

Rozpoczęcie roku szkolnego

A więc, nie bójmy się kolejnego roku w szkole. Na pewno dostarczy nam on wielu ciekawych wrażeń. A w przyszłości, jestem tego pewna, właśnie szkolne lata będziemy wspominać najmilej...

E.K.

Rozpoczęcie roku szkolnego Rozpoczęcie roku szkolnego Rozpoczęcie roku szkolnego