Skuter

W listopadzie bieżącego roku nasza szkoła zakupiła nowy skuter.
     Jego nabycie wzbogaciło ofertę szkoły, która do tej pory ułatwiała poznawanie zasad ruchu drogowego oraz zdobywanie karty rowerowej. Obecnie młodzież szkolna pobiera naukę jazdy na przyszkolnym miasteczku rowerowym oraz ma szansę uzyskania karty motorowerowej.
Tomek na skuterze
     Zakup skutera możliwy był dzięki staraniom Dyrekcji ZSO, a także bardzo dobrej współpracy z PZU. Koszty nabycia motoroweru zostały pokryte ze środków finansowych otrzymanych z funduszu prewencyjnego PZU oraz z prowizji ubezpieczenia uczniów i pracowników za rok 2004/05.
     Serdecznie dziękujemy PZU za finansowe wsparcie naszej placówki w dążeniu do zapewnienia wszechstronnego rozwoju młodzieży uczęszczającej do ZSO w Józefowie.
Przy skuterze
L.K.