Studniówka 2004

Studniówka 2004 w ZSO w Józefowie odbyła się w tym roku 31 stycznia.
     Wchodząc na salę taneczną już na pierwszy rzut oka można było zauważyć jaki ogrom pracy musieli włożyć tegoroczni maturzyści przy pomocy wielu innych pracowników szkoły oraz rodziców.
     Wrażenie było niesamowite!
Poloneza czas zacząć!
     "Piekło" (bo tak była udekorowana sala), było adekwatne do atmosfery jaka panowała przez ten jakże gorący wieczór.
     Również duże wrażenie wywarła na nas szkolna stołówka, przeszedłszy prawdziwą metamorfozę! Ze zwyczajnej stołówki powstało "Niebo", które pozwalało odpocząć po "piekielnych" szaleństwach.
Polonez
Polonez      Po krótkim przemówieniu, które wygłosili przedstawiciele IV LO oraz Pan dyr. Andrzej Kieres, rozpoczął się polonez, obfitujący w przeróżne figury, których nauczenie odbyło się kosztem wielu prób i cierpliwości Pani Elżbiety Nowak.
     Na szóstkę z plusem zasługują rodzice! Wystrój stołówki ("Niebo") zgadzał się z przysmakami jakimi mieliśmy ZASZCZYT się delektować(po prostu niebo w gębie).
Ewelina i Paweł      Miłym zaskoczeniem okazał się występ artystyczny przygotowany przez uczniów IV LO, a mianowicie "Szkolne Oskary". Szanowna Kapituła miała zapewne twardy orzech do zgryzienia, ale jesteśmy pewni, że dokonali właściwych wyborów przyznając nagrody nauczycielom w różnych kategoriach.
     Nim się obejrzeliśmy, piekielnie gorący wieczór dobiegł końca. Na pewno zapisze się w pamięci jako wyjątkowy, zaskakujący, pełen niespodzianek-zupełnie jak nasi tegoroczni abiturienci... .
Marta Sułek
Występ klasy IV Występ klasy IV Dziewczyny