Zakończenie roku szkolnego 2004/2005
przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum

Ostatni dzień roku szkolnego 2004/2005 rozpoczął się Mszą Św. w kościele parafialnym.
Po jej zakończeniu uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami przeszli do szkoły, gdzie rozpoczęło się oficjalne zakończenie roku szkolnego, oddzielnie w przedszkolu, oraz w szkole podstawowej i gimnazjum.
     Najlepsi uczniowie uczniowie otrzymali nagrody, puchary i dyplomy. Nagrodzono również rodziców najlepszych uczniów, oraz tych, którzy aktywnie włączali się w życie szkoły.
     Szczególnie uroczyście pożegnali się ze szkołą uczniowie klas szóstych, którzy niebawem zaczną naukę w gimnazjum.

S.M.

Zakończenie roku szkolnego w przedszkoluy
Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu
Na sali Na sali Wręczanie nagród