Zakończenie roku szkolnego 2003/2004

I wreszcie wakacje!!!
     ...No może nie od razu, bo wcześniej, 25 czerwca zakończył się uroczyście rok szkolny 2003/2004.
     Uroczyście, bo były przemówienia, zostały wręczone nagrody (nie wszystkim!...tylko najlepszym!), świadectwa... i kwiaty dla nauczycieli.
Na sali
     Najpierw odbyło się zakończenie roku szkolnego szkoły podstawowej i przedszkola, zaś potem zakończenie gimnazjum i liceum.
     W międzyczasie uczniowie i nauczyciele byli na mszach świętych odprawionych na zakończenie roku szkolnego w naszym kościele.
     Po rozdaniu nagród najlepszym uczniom, w pierwszej części występowali uczniowie klas VI, kończących szkołę podstawową, klas V oraz uczniowie klas III, którzy przedstawili krótkie części artystyczne.
Wręczenie nagród i dyplomów
Wręczenie nagród i dyplomów      W drugiej części, uczniów klas III gimnazjum, pożegnali ich młodsi koledzy z klas II. Ten moment pożegnania, część asolwentów gimnazjum, przeżyła mocno i niejedna łezka została uroniona... .
     Ale to chyba normalne... zostały wspomnienia, o tym co było miłe, zaś co złe zostało zapomniane... .
     Część z absolwentów tu zostanie, ucząc się w naszym liceum, ale większość opuści, po raz pierwszy na dłuższy czas, Józefów i zacznie dalszą naukę gdzieś dalej... .
Wręczenie nagród i dyplomów      Po zakończeniu uroczystości na sali gimnastycznej, uczniowie udali się do sal lekcyjnych, gdzie wychowawcy wręczyli im świadectwa.
     ...I tak to się skończyło A obok, poniżej i na następnej stronie zdjęcia z tych wydarzeń... .
S.M.
Wręczenie nagród i dyplomów Wręczenie nagród i dyplomów Wręczenie nagród i dyplomów
Wręczenie nagród i dyplomów Na sali Na sali
Na sali Występ klasy szóstej Wręczenie kwiatów