Pożegnanie absolwentów liceum

Abolwenci liceum z wychowawczynią

Pożegnanie absolwentów liceum

"Wędrówką jedną życie jest człowieka" - te słowa były mottem zakończenia roku szkolnego uczniów III klasy LO.
27 kwietnia 2007 roku w godzinach popołudniowych uczniowie z rąk pana dyrektora Andrzeja Kieresa otrzymali świadectwa ukończenia liceum, wyróżnienia i nagrody.
Uczestnikami imprezy byli zaproszeni goście, nauczyciele, rodzice i uczniowie klas młodszych liceum. Pan dyrektor Andrzej Kieres w swoim wystąpieniu przekazał absolwentom wiele mądrych i cennych wskazówek na dalsze życie. Słowa podziękowań i życzeń skierowali do uczniów i ich rodziców, przewodniczący Rady Gminy pan Jan Zając i inspektor d/s oświaty pan Tomasz Giza.
Pożegnanie absolwentów uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy II LO pod kierunkiem pani Jolanty Jurak.
Na zakończenie zabrali głos absolwenci, kierując słowa podziękowań w stronę dyrekcji i nauczycieli. Bukietami kwiatów wyrazili swoją wdzięczność za trud, jaki włożyli w ich nauczanie i wychowanie. Dziękowali za przekazaną wiedzę, wyrozumiałość i cierpliwość.

plik video                                          M.N.

Pożegnanie absolwentów liceum Pożegnanie absolwentów liceum Pożegnanie absolwentów liceum